• Heren Algemeen

    Trekvogels heeft nu bij de heren.

    Vrijdag: 35+ 1 team

    Zaterdag:     7 teams

    Zondag:       9 teams

    Ook is er een Trekvogels zaalteam

  • Dames Algemeen

    Bij de dames zijn de volgende teams:

    Vrijdag 30+ 3 teams

    Zondag: 5 teams

    Ook is er een zaalvoetbalteam vrouwen.

  • Jeugd Algemeen

    Woensdagmiddagtraining Pupillen:

    Proeftrainen op woensdagmiddag voor JO7 t/m M/JO11 spelers/sters.  JO7,8,9 van 14.30-15.30 uur, M/JO10,11 van 15.45-16.45 uur. Graag eerst mailen naar vvtrekvogels@gmail.com (ook (voor oudere jeugd)

    Voetballen bij Trekvogels? Dit is al mogelijk vanaf 4,5 jaar!

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 nov.DIO '30 VR1 - Trekvogels VR43 - 1
    17 nov.NSVV FC Kunde 5 - Trekvogels 85 - 2
    17 nov.SC 't Zand VR1 - Trekvogels VR12 - 1
    17 nov.NEC 2 - Trekvogels 33 - 5
    17 nov.Longa '30 VR1 - Trekvogels VR21 - 3
    17 nov.DVE-Trajanus 3 - Trekvogels 62 - 1
    17 nov.Brakkenstein 7 - Trekvogels 73 - 3
    17 nov.SCP 3 - Trekvogels 515 - 1
    16 nov.Juliana '31 6 - Trekvogels 82 - 4
    16 nov.Trekvogels JO19-1 - Beuningse Boys JO19-10 - 5
    16 nov.Trekvogels 4 - Blauw Wit 24 - 5
    16 nov.Krayenhoff 2 - Trekvogels 52 - 5
    16 nov.De Treffers 3 - Trekvogels 21 - 0
    16 nov.Blauw Wit MO17-2 - Trekvogels MO17-10 - 6
    16 nov.SV Hatert 3 - Trekvogels 75 - 1
    16 nov.Trekvogels JO17-1 - RKHVV JO17-16 - 1
    16 nov.Trekvogels JO19-2 - Juliana '31 JO19-33 - 1
    16 nov.BVC '12 MO13-1 - Trekvogels MO13-216 - 0
    16 nov.ST: UHC/Batavia JO15-1 - Trekvogels JO15-218 - 0
    16 nov.WVW JO15-1 - Trekvogels JO15-34 - 1
    16 nov.Trekvogels MO19-1 - Woezik MO19-15 - 0
    16 nov.RKHVV JO15-1G - Trekvogels JO15-12 - 4
    16 nov.Trekvogels JO17-3 - SC Bemmel JO17-30 - 10
    16 nov.Trekvogels JO13-2 - Beuningse Boys JO13-23 - 2
    16 nov.UNI VV 4 - Trekvogels 34 - 4

    Alle uitslagen

  • Programma (Thuis)

    DatumWedstrijdAccommodatieVeldKK ThuisKK Uit
    22 nov. 19:00Trekvogels 1 - Spero/zaal 1Ark van Oost Sporthal (Nijmegen)Sporthal Ark van Oost (Nijmegen)
    23 nov. 08:30Trekvogels JO11-3 - Brakkenstein JO11-2Sportpark De Kwakkenbergveld 2
    23 nov. 08:30Trekvogels JO11-2 - Beuningse Boys JO11-2Sportpark De Kwakkenbergveld 2
    23 nov. 08:30Trekvogels JO10-4 - Woezik JO10-5Sportpark De Kwakkenbergveld 3
    23 nov. 08:30Trekvogels JO10-3 - SVO '68 JO10-1Sportpark De Kwakkenbergveld 3
    23 nov. 08:30Trekvogels JO8-4 - VVLK JO8-2GSportpark De KwakkenbergVeld 4
    23 nov. 08:30Trekvogels JO13-2 - Quick 1888 JO13-1Sportpark De Kwakkenbergveld 1
    23 nov. 08:30Trekvogels JO10-2 - Woezik JO10-3Sportpark De Kwakkenbergveld 3
    23 nov. 08:30Trekvogels JO8-2 - OSC JO8-2Sportpark De Kwakkenbergveld 3
    23 nov. 09:20Trekvogels JO7-1 - Jonge Kracht JO7-2Sportpark Schalkshofveld 2
    23 nov. 10:00Trekvogels JO13-1 - Orion JO13-1Sportpark De Kwakkenbergveld 1
    23 nov. 10:00Trekvogels JO12-1 - Woezik JO12-2Sportpark De Kwakkenbergveld 3
    23 nov. 10:00Trekvogels JO12-2 - Leones JO12-2Sportpark De Kwakkenbergveld 3
    23 nov. 11:00Trekvogels MO13-1 - ESA MO13-1Sportpark De Kwakkenbergveld 2
    23 nov. 12:00Trekvogels JO15-1 - Woezik JO15-1Sportpark De Kwakkenbergveld 1
    23 nov. 12:00Trekvogels JO19-1 - OSC JO19-1Sportpark De Kwakkenbergveld 3
    23 nov. 14:00Trekvogels 2 - Trekvogels 3Sportpark De Kwakkenbergveld 1--
    23 nov. 14:00Trekvogels JO17-3 - BVC '12 JO17-1Sportpark De Kwakkenbergveld 2
    23 nov. 14:00Trekvogels 4 - ESA 5Sportpark De Kwakkenbergveld 3
    23 nov. 16:00Trekvogels 5 - Kolping-Dynamo 2Sportpark De Kwakkenbergveld 1
    23 nov. 16:00Trekvogels 8 - MASV 2Sportpark De Kwakkenbergveld 3
    24 nov. 09:30Trekvogels VR3 - Ulftse Boys VR1Sportpark De Kwakkenbergveld 3
    24 nov. 09:30Trekvogels 6 - Union 3Sportpark De Kwakkenbergveld 2
    24 nov. 09:30Trekvogels 9 - Blauw Wit 5Sportpark De Kwakkenbergveld 1
    24 nov. 12:00Trekvogels 3 - AWC 4Sportpark De Kwakkenbergveld 3

    Volledig thuis programma komende week

  • Programma (Uit)

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatie
    22 nov. 20:45GVV Eilermark VR1 - Trekvogels VR1Brug de (C) (Enschede)
    23 nov. 08:30AWC JO8-2 - Trekvogels JO8-1Sportpark De Wijchert
    23 nov. 08:30Juliana '31 JO9-1 - Trekvogels JO9-1Sportpark De Broeklanden
    23 nov. 08:30Jonge Kracht JO10-1 - Trekvogels JO10-1Sportpark Schalkshof
    23 nov. 08:30Woezik MO13-1 - Trekvogels MO13-2Sportpark Woezik
    23 nov. 08:30Woezik JO11-7M - Trekvogels JO11-4Sportpark Woezik
    23 nov. 09:00Union JO9-2 - Trekvogels JO9-2Sportpark De Kluis
    23 nov. 09:00Union JO13-5 - Trekvogels JO13-3Sportpark De Kluis
    23 nov. 09:00Beuningse Boys MO11-1 - Trekvogels MO11-1Sportpark De Ooigraaf
    23 nov. 09:00Oranje Blauw JO7-2 - Trekvogels JO7-1Sportpark Schalkshof
    23 nov. 09:30WVW JO8-1G - Trekvogels JO8-3Sportpark De Kamp
    23 nov. 09:40SJO DVSG Germania JO7-1 - Trekvogels JO7-1Sportpark Schalkshof
    23 nov. 10:00Oranje Blauw JO11-1 - Trekvogels JO11-1Sportpark Staddijk-Noord
    23 nov. 10:15De Treffers JO9-4 - Trekvogels JO9-3Sportpark Zuid (Groesbeek)
    23 nov. 10:30SCE JO15-1 - Trekvogels JO15-2Sportpark Lindenholt
    23 nov. 11:00Beuningse Boys JO9-4 - Trekvogels JO9-4Sportpark De Ooigraaf
    23 nov. 12:00Oranje Blauw JO17-1 - Trekvogels JO17-2Sportpark Staddijk-Noord
    23 nov. 13:15Eendracht '30 MO17-1 - Trekvogels MO17-1Sportpark De Maasvallei
    23 nov. 13:45Beuningse Boys JO15-5 - Trekvogels JO15-3Sportpark De Ooigraaf
    23 nov. 14:00Trekvogels 2 - Trekvogels 3Sportpark De Kwakkenberg
    23 nov. 14:30DVE-Trajanus 2 - Trekvogels 7Sportpark Stadijk-Zuid
    23 nov. 15:00Eendracht '30 MO19-2 - Trekvogels MO19-1Sportpark De Maasvallei
    24 nov. 10:00Blauw Wit 2 - Trekvogels 4Sportpark De Schoonhorst (Bl. Wit)
    24 nov. 10:30DIOSA 3 - Trekvogels 5Sportpark De Wissen
    24 nov. 11:00Varsseveld VR1 - Trekvogels VR2Sportpark Oberink

    Volledig uit programma komende week