• Geef onze oude Trekvogels-tenues een prachtige bestemming!

  • OPROEP!
    Jojanneke, die bij onze VR4 speelt, vertrekt binnenkort voor de 3e keer naar Malawi (een van de armste landen in Afrika). Er lopen daar al een aantal teams rond in kleding van Trekvogels die ze voorgaande jaren meegebracht. Maar er zijn ook nog veel jongeren die geen voetbalkleding hebben. Jojanneke heeft nu het geluk dat ze van Trekvogels vier volle kledingtassen mee mag nemen naar Malawi!

    Maar: het vervoeren en inchecken van deze kleding kost best veel geld! Wil jij er ook aan bijdragen dat de Trekvogels-tenues een mooie nieuwe bestemming krijgen? Help de jongeren in Malawi en maak over wat je kunt missen via --> deze link <-- of scan de QR-code hieronder. Iedere euro is al mooi meegenomen!
    Van het geld dat overblijft, koopt Jojanneke in Malawi voetballen voor de jongeren! Alvast enorm bedankt voor je bijdrage. De foto's uit Malawi volgen binnenkort op ons Instagram-kanaal: www.instagram.com/vvtrekvogels.

    Geef onze oude Trekvogels-tenues een prachtige bestemming! 1

rfwbs-slide