Nieuwjaar 2026
Beste mensen, beste Trekvogels,
De beste wensen voor 2026!
De beste wensen voor je gezondheid, voor je familie en vrienden en vriendinnen.
Voor de samenwerking binnen onze mooie voetbalclub. En voor mooie potjes voetbal. Met verlies of winst: altijd een derde helft.
Het afgelopen jaar was voor veel mensen niet een feest. Ik denk aan de leden van Trekvogels die overleden zijn.
En ook aan dierbare mensen in onze omgeving die het afgelopen jaar overleden zijn. We blijven als vereniging aandacht geven aan de achterblijvers.
Het is aan het begin van het jaar goed om aandacht te besteden aan de kansen en plannen voor het nieuwe jaar.
Het gaat goed met onze voetbalclub. Het aantal leden is het afgelopen jaar weer licht gestegen. Ondanks een tekort aan kleedkamers en goede voetbalvelden. Op dit moment zijn er 75
voetbalteams bij onze club. Dat zijn in totaal bijna 1100 spelers. Het gaat om 40 seniorenteams en 35 jeugdteams.
Ongeveer 300 vrouwen en meisjes spelen nu bij Trekvogels. We willen ook de komende jaren al deze teams laten voetballen.
Daar zijn naast de vele voetballers vooral ook veel vrijwilligers nodig. Langs de lijn en op het veld.
Maar ook voor het beheer van de kleedkamers en achter de bar.
Van alle leden en ouders van jeugdleden verwachten we in dit verband een bijdrage.
Vele handen maken het werk licht.
Om de komende jaren lekker te kunnen voetballen, hebben we extra kleedkamers nodig.
De afgelopen twee jaar zijn we druk bezig geweest met de voorbereiding van de nieuwbouw.
In oktober van het afgelopen jaar heeft de ledenvergadering groen licht gegeven voor de financiering en uitvoering van de bouwplannen.
In november is de aannemer gestart. Over enkele maanden hebben we vier nieuwe kleedkamers.
Na de nieuwbouw van de kleedkamers komt de verbouwing van het kleedkamergebouw. Dat is minder ingrijpend.
Ook dat gaat het komend jaar plaats vinden.
Intussen heeft de gemeente Nijmegen besloten om op veld twee het oude Wetra-veld te vervangen door een mooie kunstgrasmat. De komende maanden wordt dit verder uitgewerkt. Op 1 juni wordt gestart met de werkzaamheden. We hopen dat het nieuwe veld in september bespeelbaar is.
Kortom: we hebben na de zomer van 2026 een vernieuwde accommodatie. Mooie kunstgrasvelden en voldoende goede kleedkamers.
Dan wordt het nog fijner om hier te voetballen.
De toekomst van ons voetbal ziet er ook goed uit.
Het Eerst Heren elftal speelt goed mee in de tweede klasse. We hopen ook na de zomer weer in de tweede klasse te spelen.
Dat betekent klasse behoud. We doen dat ook volgend seizoen met de zelfde trainer van het eerste elftal: Erwin Koen. Onlangs hebben we het contract verlengd.
Ook met het eerste vrouwen elftal gaat het goed. We zijn trots, dat ze afgelopen jaar kampioen zijn geworden in de hoofdklasse. Ze spelen nu in de Topklasse.
Het hoogste amateur niveau van Nederland.
Na een moeizame start in de Topklasse hebben de vrouwen inmiddels wel de eerste punten binnengehaald.
We hopen dat het ze lukt om op deze weg door tegaan. Ik wil ze hierbij alvast heel veel succes wensen.
De trainer van vrouwen 1 is Walter Moerkerken.
Ook volgend seizoen is Walter de trainer van de vrouwen.
Ik ga niet alle 75 teams met jullie te bespreken. Over enkele weken starten alle wedstrijden weer. Geniet van mooie potjes
voetbal. En van veel gezelligheid in ons clubhuis.
Maak er een mooi jaar van!
Proost op 2026
1-1-2026
Jan Wijnia
Voorzitter vv Trekvogels






















