Bas Nijhuis groot succes

Bas Nijhuis groot succes

Datum: 28-04-2019

lovende reacties

   Vrijdag 19 april heeft KNVB- en UEFA-scheidrechter Bas Nijhuis een voordracht gehouden voor onze sponsoren en genodigden. Bas is ook bekend van Voetbal Inside en andere programma's. Op Youtube is hij de rijdende scheidsrechter.

Met ca 50 personen was de bijeenkomst goed bezet, en een ieder heeft volop genoten.

 Het thema ""niet zeiken, voetballen!"" gaf ons een inkijkje wat er zo op en rond het veld van het prof voetbal gebeurt. Bas presenteerde het allemaal op zijn eigen, enthousiaste wijze. Er werd veel gelachen. Het vragenkwartiertje werd een half uurtje!

 Het naborrelen was een prima netwerk-mogelijkheid.

 We bedanken bij deze nogmaals onze sponsoren voor hun aanwezigheid en hun ondersteuning van vv Trekvogels.

Bas N Trekvogels

                                                                       
Namens sponsorcommissie en bestuur,
Piet Geerts
secretaris
Terug naar het nieuwsoverzicht
Logo Convertantclub van NEC

Contact

Trots op transparant

V.V. Trekvogels
Luciaweg 25
6523 NK Nijmegen

Telefoon clubhuis:
024 - 3229987
vvtrekvogels@gmail.com