Contractverlenging Dinand van Haaren

Contractverlenging Dinand van Haaren

Datum: 28-11-2017

Trainer eerste verlengd contract.

Dinand van Haaren blijft na dit seizoen trainer van Trekvogels. De 47-jarige Nijmegenaar is met de voetbalclub uit zijn woonplaats tot overeenstemming gekomen over contractverlenging. Hij gaat na de zomer zijn derde jaargang in.

 

Van Haaren was twee jaar geleden de opvolger van Erik Schiltmans. Daarvoor werkte hij vier jaar succesvol als hoofdcoach bij Blauw Wit, de club waar hij als voetballer ook was doorgebroken. Voor zijn periode bij vierdeklasser Blauw Wit had hij als assistent bij JVC Cuijk ervaring opgedaan in het trainersvak.

Trekvogels eindigde vorig seizoen als zevende in de derde klasse D onder Van Haaren. De ploeg draait momenteel als nummer vijf in de subtop mee.

 

Het Bestuur.

Terug naar het nieuwsoverzicht
Logo Convertantclub van NEC

Contact

Trots op transparant

V.V. Trekvogels
Luciaweg 25
6523 NK Nijmegen

Telefoon clubhuis:
024 - 3229987
vvtrekvogels@gmail.com