De BAC stelt zich voor

De BAC stelt zich voor

Datum: 21-09-2019

De BenoemingsAdviesCommissie stelt zich voor

Graag stellen wij ons aan jullie voor:
BAC VV TREKVOGELS

 

BAC

 

Staand v.l.n.r.: Suzanne de Kort, Sjors Willems, Caroline Sniekers, Johan Steenbergen en Annette Koekkoek.
Zittend v.l.n.r.: Mitch Peters, Anthony Coenen en Theo Jansen.
Niet op de foto:Jan Fliervoet.

Bij de Algemene Ledenvergadering (ALV) van 20 juni jl. is het grootste deel van het bestuur afgetreden en waren er geen kandidaten om een nieuw bestuur te vormen. Om uit deze impasse te komen, is toen besloten een Adviescommissie in te stellen. De opdracht van de Adviescommissie is om te werken aan een goed klimaat van met elkaar omgaan binnen onze vereniging, om zo ruimte te bieden voor een nieuw bestuur.

Voor de zomervakantie hebben we gezorgd voor een brede samenstelling van de commissie, als afspiegeling van en met draagvlak van de verschillende geledingen in onze vereniging (zie foto boven). Bij onze opdracht zoeken we ondersteuning van een externe procesbegeleider. Ook hebben we regelmatig contact met het huidige demissionaire bestuur.

Via diverse kanalen website mail, berichten in het clubhuis, zullen we jullie regelmatig informeren over de voortgang. Hebben jullie vragen? Hieronder treffen jullie onze contactgegevens aan. Wij staan je graag te woord.

Naam

Functie VV Trekvogels

Mail

Telefoon

Suzanne de Kort

Speelster dames 1

suzanne_de_kort@hotmail.com

06 - 234 641 47

Sjors Willems

Niet spelend lid

gjhgwillems@gmail.com

06 - 813 778 85

Caroline Sniekers

Speelster dames 1

caroline.sniekers@hotmail.com

06 - 542 821 14

Johan Steenbergen

Lid Jeugdcommissie

j.steenbergen@kennispraktijk.nl

06 - 232 291 15

Annette Koekkoek

Speelster dames 5

koekkoekannette@live.nl

06 - 289 268 35

Mitch Peters

Speler heren 1

mitchpeters0@gmail.com

06 - 348 236 03

Anthony Coenen

Coördinator MO11 - MO19

a.coenen@docuvision.nl

06 - 416 916 40

Theo Jansen

Niet spelend lid

theoj@kpnmail.nl

06 - 286 197 00

Jan Fliervoet

Speler heren 3

janfliervoet@gmail.com

06 - 251 805 51

 

 

Terug naar het nieuwsoverzicht
Logo Convertantclub van NEC

Contact

Trots op transparant

V.V. Trekvogels
Luciaweg 25
6523 NK Nijmegen

Telefoon clubhuis:
024 - 3229987
vvtrekvogels@gmail.com