• Start trainingen voor senioren vanaf Maandag 18 mei.

    Gelukkig en heel erg fijn! Wij hebben groen licht van de Gemeente Nijmegen gekregen om de trainingen voor het seniorenvoetbal op te kunnen gaan starten. 

    Afgelopen week heeft er een inventarisatieronde plaatsgevonden richting al onze seniorenteams om een beeld te krijgen van de teams die de training weer op willen pakken. Jo de Haan en Leo Noordermeer hebben de noodzakelijke inzichten verkregen, zij kunnen aan de slag met het maken van een trainingsschema. Dit weekend zal dit trainingsschema bekend worden gemaakt via de website van VV Trekvogels. Ieder team heeft tenminste 1 uur training per week.


    Naast dit trainingsschema zullen er via de website ook protocollen worden gepubliceerd met daarin de richtlijnen hoe een ieder van ons in deze bijzondere tijd om moet gaan met diverse zaken.

    NEEM DEZE PROTOCOLLEN AANDACHTIG DOOR. Via een Corona coördinator zal naleving van regels gecontroleerd gaan worden. Mogelijk dat er ook vanuit handhaving Gemeente Nijmegen afvaardiging aanwezig is op onze velden. Laten we er samen voor zorgen dat regels door ons worden nageleefd en dat sancties niet nodig zijn. 

    Graag de website in de ‘smiezen’ houden en veel plezier met het hervatten van de trainingen!

    Dank op voorhand voor jullie medewerking en ook dank aan alle vrijwilligers die zich inzetten om dit alles mogelijk te maken.

    Namens het bestuur van VV Trekvogels

    Klik hier voor protocol spelers

    klik hier voor protocol trainers

    klik hier voor protocol corona-coordinator

    Klik hier voor het corona trainingsschema senioren

     

  • Clubhuis kant = A Kwakkenberg kant = B THUISWEDSTRIJDEN Veld 1 = kunst Veld inde-ling Kleed-kamer indeling
    Veld 2 = wetra
    Veld 3 = kunst
    Veld 4 = kunst (pup.)
    Wed.nr. Datum Tijd Dinsdag Scheidsrechter
    4528 15-sep 19:00 Trekvogels JO19-1 Bemmel SC JO19-1 Vincent Krispijn 1 -
          Zaterdag     -  
    28743 19-sep 08:30 Trekvogels JO11-1 OSC JO11-1   1a 1 - 2
    55879 19-sep 08:30 Trekvogels JO9-2 DVOL JO9-4G   2a 7 - 8
    25815 19-sep 08:30 Trekvogels JO10-5 BVC '12 JO10-2   3a 1 - 2
    89922 19-sep 08:30 Trekvogels JO10-4 Rijn.Gelders Eiland JO10-1G   3b 7 - 8
    56584 19-sep 08:30 Trekvogels MO11-1 SCE MO11-1   1b 5 - 6
    32130 19-sep 09:45 Trekvogels MO13-1 Bemmel SC MO13-1 Hajo Kraak 1 5 - 6
    64215 19-sep 09:45 Trekvogels JO10-1 AWC JO10-2   2a 3 - 4
    54324 19-sep 09:45 Trekvogels JO9-3 DVSG Germania JO9-3   4 3 - 4
    47780 19-sep 09:45 Trekvogels JO13-1 RKHVV JO13-1 Wilfred Helg 3 9 - 10
    59926 19-sep 11:00 Trekvogels JO13-2 OSC JO13-3 …...................................... 1 7 - 8
    40825 19-sep 11:00 Trekvogels JO15-2 Beuningse Boys JO15-3 Rutger Verhoeven 2 1 - 2
    68895 19-sep 11:00 Trekvogels MO17-1 Westervoort MO17-1 Anthony Coenen 3 5 - 6
    40307 19-sep 13:00 Trekvogels JO19-2 Union JO19-2 Hajo Kraak 1 9 - 10
    32733 19-sep 13:00 Trekvogels JO17-2 Blauw Wit JO17-1 Verzet 23 sep. 19:30 uur xx xx - xx
    58867 19-sep 15:00 Trekvogels 5 Blauw Geel'55 6 Christian Wessels 1 7 - 8
    51977 19-sep 15:00 Trekvogels MO19-1 WVW MO19-1 Piet Geerts 3 5 - 6
    43180 19-sep 17:00 Trekvogels 4 OVC '85 2 Jaap Wieringa 1 1 - 2
    43961 19-sep 17:00 Trekvogels JO19-3 AAC-Olympia/Batavia JO19-1 …...................................... 2 9 - 10
    97220 19-sep 17:00 Trekvogels 2 De Treffers 3 Harry Jung 3 3 - 4
    36384 19-sep 14:30 Trekvogels 7 Jonker Boys 2 H. Paans xx xx - xx
          Trekvogels Zat. 7 Acc. : Pompe Kliniek (Nijmegen)       -  
                    -  
    18427 19-sep 08:30 DIO '30 JO7-1 Juliana '31 JO7-3 Al deze wedstrijden, worden allemaal bij Trekvogels gespeeld. 3c   -  
    18816 19-sep 08:30 DVSG Germania JO7-2 Trekvogels JO7-1 3d   -  
    18675 19-sep 08:50 Juliana '31 JO7-3 DVSG Germania JO7-2 3c   -  
    18479 19-sep 08:50 Trekvogels JO7-1 Juliana '31 JO7-1 3d   -  
    18817 19-sep 09:10 DVSG Germania JO7-2 DIO '30 JO7-1 3c   -  
    18463 19-sep 09:10 Juliana '31 JO7-1 Juliana '31 JO7-3 3d   -  
    18674 19-sep 09:30 Juliana '31 JO7-3 Trekvogels JO7-1 3c   -  
    18428 19-sep 09:30 DIO '30 JO7-1 Juliana '31 JO7-1 3d   -  
    18478 19-sep 09:50 Trekvogels JO7-1 DIO '30 JO7-1 3c   -  
    18462 19-sep 09:50 Juliana '31 JO7-1 DVSG Germania JO7-2 3d   -  
                    -  
          Zondag       -  
    87795 20-sep 09:30 Trekvogels 5 SCE 3 Theo Albers 1 9 - 10
    71229 20-sep 09:30 Trekvogels 7 Beuningse Boys 3 Edwold Rossen 2 3 - 4
    75448 20-sep 09:30 Trekvogels 6 Millingen SC 3 Harry Jung 3 1 - 2
    79602 20-sep 12:00 Trekvogels 3 Hatert 2 …...................................... 1 7 - 8
    88520 20-sep 12:00 Trekvogels 4 Woezik 4 Theo Albers 2 5 - 6
    83674 20-sep 12:30 Trekvogels 9 Brakkenstein 8 Jaap Wieringa 3 3 - 4
    4431 20-sep 14:30 Trekvogels VR1 Nuenen VR1 W. de Beet 1 1 - 2
    BELANGRIJK: Als er donderdagmorgen nog geen scheidsrechter is ingevuld, dan moet u het zelf regelen, hou daar rekening mee.
    Wedstrijdsecretaris (tijdelijk): Leo Noordermeer 06 - 10 18 11 18 Email : noordermeer.leo@gmail.com     Weekbericht
    Onvoorziene zaken voorbehouden Competitie wedstrijden hebben altijd voorrang op vriendschappelijke wedstrijden. 38
    Wed.nr. Datum Tijd UITWEDSTRIJDEN Scheidsrechter      
    Zaalvoetbal Maandag Zaalvoetbal        
    11716 14-sep 20:00 DIO '30 VR1 Trekvogels VR1 zaal verzet naar 5 okt.        
          Acc. : sporthal de Eng (Dodewaard)          
                       
          Woensdag          
    1870 16-sep 18:30 Orion JO15-2 Trekvogels JO15-1 Verzet 23-9 19:00 uur        
                       
          Zaalvoetbal Vrijdag Zaalvoetbal          
    17841 18-sep 22:00 Trekvogels 1 zaal Orion 3 M. El Hassnaoui        
          Acc. : Universitair sportcentrum (Nijmegen)          
                       
          Zaterdag        
    37355 19-sep 08:30 DVOL JO9-1 Trekvogels JO9-1          
    49273 19-sep 09:00 Bemmel SC JO17-3 Trekvogels JO17-3     W    
    46312 19-sep 09:00 Groesbeekse Boys JO10-1 Trekvogels JO10-2     E    
    51439 19-sep 09:00 VVLK JO8-1 Trekvogels JO8-2     E    
    34801 19-sep 09:45 DVOL JO10-6G Trekvogels JO10-3     K    
    54297 19-sep 10:00 Juliana '31 JO8-1G Trekvogels JO8-1     B    
    25797 19-sep 10:30 BVC '12 MO15-1 Trekvogels MO15-1     E    
    48049 19-sep 10:30 Union JO12-1 Trekvogels JO12-1     R    
    32922 19-sep 12:15 SVO '68/VVLK JO12-2 Trekvogels JO12-2     I    
    33778 19-sep 11:00 VVLK JO9-1 Trekvogels JO9-4 VERVALLEN   C    
    55286 19-sep 11:15 Bennekom JO15-2 Trekvogels JO15-1 verzet naar 17 okt.   H    
    56770 19-sep 11:30 AWC JO11-4 Trekvogels JO11-3     T    
    33099 19-sep 12:00 Juliana '31 JO17-1 Trekvogels JO17-1 F.M. Joosten        
    37705 19-sep 12:15 Woezik JO15-4 Trekvogels JO15-3   Week nr.
    42525 19-sep 12:15 Valburg JO13-1G Trekvogels JO13-3          
    38985 19-sep 13:15 Excelsior Z. JO11-2G Trekvogels JO11-2   38
    26255 19-sep 13:45 UNI VV 3 Trekvogels 3  
    60694 19-sep 14:00 Spero JO19-1 Trekvogels JO19-1 R. Pater      
    49743 19-sep 15:00 RODA '28 2 Trekvogels 6        
    50376 19-sep 15:00 Millingen SC 2 Trekvogels 8        
                     
                       
                       
          Zondag          
    84837 20-sep 09:45 Brakkenstein 9 Trekvogels 8          
    77844 20-sep 10:00 DVC '26 VR2 Trekvogels VR3          
    78203 20-sep 10:30 Woezik 2 Trekvogels 2 R. Kuiper        
    85860 20-sep 11:00 Germania VR1 Trekvogels VR5          
    71545 20-sep 12:00 Eilermark VR1 Trekvogels VR2 S. Mert        
    77563 20-sep 12:15 DIO '30 VR1 Trekvogels VR4          
    80453 20-sep 14:30 RODA '28 1 Trekvogels 1 J.F.A. Ariens        
                       
                       
                       
                       
    Wedstrijdsecretaris (tijdelijk): Leo Noordermeer 06 - 10 18 11 18 Email : noordermeer.leo@gmail.com            
    Onvoorziene zaken voorbehouden Competitie wedstrijden hebben altijd voorrang op vriendschappelijke wedstrijden.