• Trekvogels 1 seizoen 2019-2020

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdMedische stafVerzorger
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Haan, Jo deOverige stafTeammanager
    Haaren, Dinand vanTechnische stafTrainer/coach
    Jeuken, BartOverige stafTeammanager
    Migchielsen, JohnOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Altena, Gino vanTeamspelerDoelverdediger
    Buiting, DaanTeamspelerVerdediger
    Dobbelsteen, Mitch van deTeamspelerDoelverdediger
    Geerts, SanderTeamspelerMiddenvelder
    Janssen, BrianTeamspeler
    Kemenade, Tijs vanTeamspeler
    Klaassen, JelmerTeamspeler
    Loon, Bruce vanTeamspelerMiddenvelder
    Meuleman, JoostTeamspelerVerdediger
    Peters, MitchTeamspelerMiddenvelder
    Schuurman, JustinTeamspeler
    Wattimury, JesseTeamspelerAanvaller
    Zanten, Leroy vanTeamspelerMiddenvelder
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 mrt. 14:00Germania 1 - Trekvogels 1Sportpark Noord
    8 mrt. 14:30Brakkenstein 1 - Trekvogels 1Sportpark Brakkenstein
    15 mrt. 14:00DVOL 1 - Trekvogels 1Sportpark Vossenpels
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 feb.Trekvogels 1 - Rood Wit 14 - 0
  • Poulestanden Trekvogels 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Beuningse Boys 111006063
    2AWC11008353
    3AGOVV 111007253
    4DTS '35 Ede 111007343
    5sv DFS 111005143
    6v.v. Dieren 111004043
    7Stroe 111006333
    8Arnhemse Boys Schuytgraaf 111005233
    9Blauw Wit 111005233
    10SCP 111004133
    11SC Bemmel 111003123
    12ESA 111003123
    13Germania 111003123
    14Leones 111003123
    15Columbia 111002023
    16DUNO D11002023
    17OBW 111004313
    18Brakkenstein 111003213
    19De Paasberg 111003213
    20Alverna 111001013
    21JVC Cuijk 111001013
    22SCE 111001013
    23Juliana '3111002203
    24Loenermark 111001103
    25sv Orderbos 111001103
    26DIO '30 111000003
    27csv Apeldoorn 110012200
    28HAVO 110011100
    29SML 110011100
    30SDV Barneveld 110010000
    31NEC 1100134-10
    32Apeldoornse Boys 1100123-10
    33UHC 1100123-10
    34Advendo '57 1100101-10
    35SKV 1100101-10
    36Trekvogels 1100101-10
    37Achilles '29100113-20
    38DVE-Trajanus 1100113-20
    39OBW 1100113-20
    40SVO '68 1100113-20
    41RKHVV 1100102-20
    42Woezik 1100102-20
    43ZVV '56 1100136-30
    44AVIOS/DBV 1100125-30
    45DIOSA 1100125-30
    46Blauw Geel '55 1100114-30
    47Rood Wit 1100137-40
    48BVC '12 1100115-40
    49Arnhemia 1100104-40
    50Bennekom 1100138-50
    51Woezik 1100127-50
    52DVV 1100106-60

    Poulestanden Trekvogels 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Trekvogels 132109727
    2Jonge Kracht 132019366
    3RKSV Driel 13111810-24
    4DSZ 1300339-60

    Poulestanden Trekvogels 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Trekvogels 11492336211529
    2Brakkenstein 11482436241226
    3vv Ewijk 1148152721625
    4Rood Wit 1148152626025
    5Blauw Wit 1137333732524
    6HAVO 1147162019122
    7Groesbeekse Boys 1146352421321
    8Beuningse Boys 11355332221020
    9DVOL 1135352517818
    10Germania 1145362624218
    11Hapse Boys 1125162221116
    12Vitesse'08 11412111544-295
    13Estria 1130112741-341