• Trekvogels 11

  • Trekvogels 11

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Megens, StijnOverige stafTeammanager
    Remmen, Thomas vanOverige stafTeammanager
    Schoor, Dion van deOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bende, PatrickTeamspeler
    Bruijsten, FerryTeamspeler
    Dongen, Ben vanTeamspeler
    Haarbosch, LeroyTeamspeler
    Hendriks, TimTeamspeler
    Hooijmaijers, KoenTeamspeler
    Jansen, NickyTeamspeler
    Lekatompessy, DaanTeamspeler
    Megens, StijnTeamspeler
    Molemaker, WimTeamspeler
    Nijkamp, RicardoTeamspeler
    Opbergen, Mark vanTeamspeler
    Remmen, Thomas vanTeamspeler
    Renjaan, JoélTeamspeler
    Revenberg, KeesTeamspeler
    Rijn, Rick vanTeamspeler
    Rongen, JasperTeamspeler
    Sanfey, AlanTeamspeler
    Schoor, Dion van deTeamspeler
    Voesenek, MarekTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 15:00Trekvogels 11 - Overasseltse Boys 2Sportpark De Kwakkenberg
    11 feb. 15:00Nijmegen 2 - Trekvogels 11Sportpark Oscar Carre
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 jan.Jonker Boys 2 - Trekvogels 112 - 4
  • Poulestanden Trekvogels 11 ( 6e klasse 28 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Overasseltse Boys 2980143113224
    2RODA '28 2980132112124
    3Nijmegen 51080233141924
    4Trekvogels 111180335241124
    5Kolping-Dynamo 61070332181421
    6Nijmegen 21161440202019
    7Krayenhoff 595133026416
    8Leones 3103162034-1410
    9Excelsior Z. 3113082038-189
    10Jonker Boys 2101181741-244
    11Nijmegen 7110291034-242
    12Trekvogels 10110291354-412

    Poulestanden Trekvogels 11 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 3 096 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Trekvogels 11330010289
    2De Treffers 4311113584
    3Nijmegen 23111131214
    4Orion 35+13003421-170

    Poulestanden Trekvogels 11 ( Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 3 KO - S1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lunteren 611007163
    2Eendracht '30 511007253
    3SDV Barneveld 1111006153
    4Lienden 311005053
    5DVSG 211004043
    6SC Rheden 311004043
    7Woezik O23-211004043
    8AZSV 1211004133
    9Elistha 211003033
    10Sparta Nijkerk 911003033
    11VIOD 6 (zat)11005323
    12Eerbeekse Boys 511004223
    13Fortissimo 511004223
    14Zeewolde 811003123
    15Eerbeekse Boys 311002023
    16NSC Nijkerk 411002023
    17Woezik O23-111002023
    18DZC '68 711003213
    19Blauw Geel '55 911002113
    20DVS'33 Ermelo 811002113
    21v.v. Dieren O23-111001013
    22SDOUC 311004403
    23OBW 511003303
    24OBW 311003303
    25csv Apeldoorn 1011002203
    26DVS'33 Ermelo 1111002203
    27Redichem 511001103
    28Robur et Velocitas 200000000
    29Sparta Nijkerk O23-200000000
    30Redichem 410014400
    31Etten 210013300
    32DVV O23-110013300
    33Eerbeekse Boys 410012200
    34V.V. Barneveld 410012200
    35SKV 410011100
    36Concordia-W 3100123-10
    37GVC 3100112-10
    38SDC Putten 12100112-10
    39Concordia-W 5100101-10
    40WSV O23-2100135-20
    41SC Rheden 4100124-20
    42Sparta Nijkerk 11100124-20
    43Sparta Nijkerk 8100113-20
    44Leones 3100102-20
    45Sparta Nijkerk O23-3100102-20
    46WSV 4100102-20
    47AD '69 4100114-30
    48DVV 5100103-30
    49WSV 6100103-30
    50Germania 3100104-40
    51SV Hatert 2100104-40
    52SVHA 3100104-40
    53Trekvogels 11100127-50
    54Fortissimo 4100116-50
    55SDOO 35+1100105-50
    56DTS '35 Ede 10100117-60