• Trekvogels 2 VE zondag speeldag man

  • Trekvogels 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Haan, Jo deOverige stafStandaard functie
    Holstein, JanOverige stafTeammanager
    Jans, HenkOverige stafTeammanager
    Scholten, TonnieTechnische stafTrainer/coach
    Tjong Kim Sang, JerryTechnische stafKeeperstrainer

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Alagie, BahTeamspeler
    Bijllaardt, Marnix van denTeamspeler
    Bijllaardt, Victor van denTeamspeler
    De la torre y Rivas, MilanTeamspeler
    Giesen, BartTeamspeler
    Grandia, LuukTeamspeler
    Haring, NielsTeamspeler
    Hogendijk, BasTeamspeler
    Leeuw, Lodewijk deTeamspeler
    Linssen, PijkeTeamspeler
    Maurik, Mick vanTeamspeler
    Muilenburg, DaanTeamspeler
    Nederpel, JorritTeamspeler
    Rullmann, TeunTeamspeler
    Schraven, TijlTeamspeler
    Willems, PelleTeamspelerMiddenvelder

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 feb. 12:00Orion 2 - Trekvogels 2Sportpark Mariƫnbosch
    13 feb. 12:00Trekvogels 2 - OBW 2Sportpark De Kwakkenberg
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Trekvogels 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Orion 275111410416
    2De Bataven 285122291316
    3SC Bemmel 284222417714
    4Spero 284222418614
    5Sportclub Silvolde 2841323131013
    6Union 284132318513
    7Woezik 284131514113
    8OBW 284131215-313
    9Trekvogels 273041521-69
    10Leones 272231420-68
    11SML 292161030-207
    12VIOD 282061821-36
    13VDZ 281161220-84

    Poulestanden Trekvogels 2 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Union 2321010377
    2Woezik 232106337
    3DVOL 23102101003
    4Trekvogels 23003111-100