• Trekvogels 3 VE zaterdag speeldag man

  • Trekvogels 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Joosten, StanOverige stafTeammanager
    Laan, RobertOverige stafTeammanager
    Raaijmakers, SjoerdOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Hendriks, NickyTeamspeler
    Jonge, Sjoerd deTeamspeler
    Joosten, StanTeamspeler
    Kouwenhoven, SamuelTeamspeler
    Kuijpers, TimoTeamspeler
    Laan, RobertTeamspeler
    Molleman, StijnTeamspeler
    Raaijmakers, SjoerdTeamspeler
    Rooijakkers, JoostTeamspeler
    Schreurs, TimTeamspeler
    Slendebroek, LukasTeamspeler
    Sprengers, MartijnTeamspeler
    Spronken, PaulTeamspeler
    Triepels, DionTeamspeler
    Vestjens, BasTeamspeler
    Wielen, Melvin van deTeamspeler
    Zoeten, Karl deTeamspeler

    Er zijn 12 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 dec. 14:00Eendracht '30 2 - Trekvogels 3Sportpark De Maasvallei
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Trekvogels 3 ( 4e klasse 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Leones 275202571817
    2JVC Cuijk 265102161516
    3SC Bemmel 374122213913
    4BVC '12 274032218412
    5Groesbeekse Boys 353201771011
    6Trekvogels 473131916310
    7Germania 262041624-86
    8Trekvogels 36204822-146
    9Eendracht '30 272051120-96
    10UNI VV 272051529-146
    11Quick 1888 270161024-141

    Poulestanden Trekvogels 3 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 1 40 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Trekvogels 33300183159
    2Jonge Kracht 33201235186
    3ESA 83102825-173
    4Sportclub Groessen 5 (zat)3003319-160

    Poulestanden Trekvogels 3 ( Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 1 KO - SR1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SCE 211008083
    2Sparta Nijkerk 511008173
    3Spero 2 (zat)11006063
    4SDS' 55 211004133
    5Be Quick Z. 211005323
    6Woezik 211004223
    7Juliana '31 211003123
    8SDC Putten 511003123
    9Sportclub Groessen 2 (zat)11002023
    10Veensche Boys 611002023
    11FC Eibergen 211003213
    12Blauw Geel '55 311002113
    13Groen Wit '62 311001013
    14Zeewolde 511003303
    15GVC 211002203
    16ESA 411002203
    17Veensche Boys 310013300
    18ESA 510012200
    19Jonge Kracht 210012200
    20FC Trias 2100123-10
    21SDV Barneveld 7100112-10
    22SDV Barneveld 4100101-10
    23Groen Wit '62 2100135-20
    24SML 2100124-20
    25DIO '30 2100113-20
    26VVOG 3100113-20
    27SC Bemmel 3100102-20
    28EFC '58 2100102-20
    29DVC '26 2 zat100114-30
    30Trekvogels 3100106-60
    31sv DFS 2100118-70
    32Germania 2100108-80