• Trekvogels 5 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Nabuurs, ThijmenOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beumeler, JelleTeamspeler
    Boer, Thijs deTeamspeler
    Broekman, JesseTeamspeler
    Derks, BarendTeamspeler
    Dijk, JurriaanTeamspeler
    Holleman, RubenTeamspeler
    Jeene, WillemTeamspeler
    Kuperus, KenTeamspeler
    Pal, Jens van derTeamspeler
    Roppe, CasTeamspeler
    Rutten, MarnixTeamspeler
    Spaan, TerenceTeamspeler
    Tilburg, Kas vanTeamspeler
    Verbeek, TimTeamspeler
    Verhoeven, BramTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Trekvogels 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Orion 644003032712
    2Juliana '31 3321011477
    3Brakkenstein 732018176
    4SC Bemmel 4320115966
    5Blauw Wit 4420213946
    6Trekvogels 542021318-56
    7NSVV FC Kunde 44202612-66
    8Brakkenstein 631117344
    9Kolping-Dynamo 2210115693
    10Quick 1888 34004630-240
    11SCE 34004635-290

    Poulestanden Trekvogels 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Millingen 3320111656
    2SVO '68 232018446
    3Nijmegen 432019636
    4Trekvogels 53003315-120