• Trekvogels 9

  • Trekvogels 9

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Haardt, Mees deOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arnoldussen, YannickTeamspeler
    Bakker, BobTeamspeler
    Bierkens, SepTeamspeler
    Bund, Maarten van deTeamspeler
    Dongen, Thomas vanTeamspeler
    Esch, Gijs vanTeamspeler
    Esch, Jelle vanTeamspeler
    Gijsbers, DaanTeamspeler
    Haardt, Mees deTeamspeler
    Mijnhijmer, ThomasTeamspeler
    Nunumete, EzraTeamspeler
    Parwiz, SayedTeamspeler
    Stout, HuubTeamspeler
    Stroobant, DaanTeamspeler
    Tenten, TedTeamspeler
    Ven, Jesse v.d.Teamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 mrt. 09:45WVW 5 - Trekvogels 9Sportpark De Kamp
    10 mrt. 09:30Trekvogels 9 - Heumen 3Sportpark De Kwakkenberg
    17 mrt. 09:45DVSG 5 - Trekvogels 9Sportpark De Horst (Groesb.)
    24 mrt. 09:30Trekvogels 9 - Blauw Wit 7Sportpark De Kwakkenberg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 feb.Trekvogels 9 - Overasseltse Boys 42 - 1
    18 feb.Blauw Wit 7 - Trekvogels 91 - 8
  • Poulestanden Trekvogels 9 ( 7e klasse 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Heumen 31111006095133
    2SCE 41382339291026
    3Trekvogels 997113963322
    4Nijmegen 4125433227519
    5Woezik 7136162125-419
    6WVW 5951338251316
    7Blauw Wit 7105052827115
    8DIOSA 5115061931-1215
    9Union 6103162733-610
    10Overasseltse Boys 492071428-146
    11Kolping-Dynamo 6101271036-265
    12DVSG 5110011859-510

    Poulestanden Trekvogels 9 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 3 50 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Trekvogels 93300222209
    2DDV '23 4320118996
    3Spero 8310249-53
    4SC Millingen 63003428-240

    Poulestanden Trekvogels 9 ( Mannen beker reserve zondag 1e ronde Groep 3 1e KO ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Gazelle 21100120123
    2Rigtersbleek 211009183
    3Etten 411008173
    4La Première 411007163
    5Bon Boys 411006153
    6DVV 711006153
    7sv Loil 311006153
    8UD W. 811005053
    9SVHA 411005143
    10DIO '30 711004043
    11Gendringen 411007433
    12Loo 311006333
    13Hector 411004133
    14DIOSA 511003033
    15Heino 35+111003033
    16MASV 411003033
    17v.v. Twenthe 811003033
    18UDI 311003033
    19Trekvogels 711005323
    20Drienerlo 211004223
    21EFC PW 1885 211004223
    22Dierense Boys 211003123
    23Ruurlo 611003123
    24Saasveldia 611003123
    25Woezik 911003123
    26Heeten 511006513
    27Langeveen 411005413
    28Eendracht Arnhem 411003213
    29Heumen 311003213
    30Lochuizen 211003213
    31Trekvogels 911003213
    32SC Doesburg 411002113
    33MVV '29 711002113
    34Langeveen 311001013
    35ZAC 211001013
    36Holten 811005503
    37WVW 511004403
    38KCVO 511003303
    39Reunie 411003303
    40Doetinchem 311003303
    41FC Dinxperlo 411002203
    42ABS 711002203
    43DTC '07 511002203
    44VDZ 511001103
    45Eendracht Arnhem 600000000
    46v.v. Hellendoorn 310015500
    47AWC 510014400
    48SSA Wisch 510013300
    49Terwolde 210013300
    50Pax 910013300
    51FC Trias 610012200
    52Sallandia 410012200
    53De Tukkers 510012200
    54SC Rijnland 310011100
    55Heino 11100156-10
    56Sportlust Vroomshoop 2100145-10
    57SC Meddo 3100123-10
    58SC Millingen 5100123-10
    59VDZ 4100123-10
    60Woezik 8100123-10
    61Luctor Et Emergo 35+1100112-10
    62VIOD 8100112-10
    63Dalfsen 6100101-10
    64SDOL 5100101-10
    65OSC 6100135-20
    66S.V. Losser 3100124-20
    67S.V. Losser 4100124-20
    68DVC '26 6100113-20
    69Noord Veluwe Boys 2100113-20
    70Pax 8100113-20
    71Union 6100113-20
    72Westendorp 2100147-30
    73VDZ 7100136-30
    74Reunie 5100114-30
    75Aquila 3100103-30
    76Hector 6100103-30
    77UD W. 5100103-30
    78VDZ 6100103-30
    79Wijhe '92 7100103-30
    80Angeren 4100115-40
    81DSZ 3100104-40
    82EFC PW 1885 3100116-50
    83VDZ 9100116-50
    84Sc Westervoort 5100116-50
    85Hengelo 2100105-50
    86DTC '07 4100117-60
    87Halle 3100118-70
    88FC Berghuizen 4100119-80
    89Sc. Overwetering 35+11001012-120

    Poulestanden Trekvogels 9 ( Mannen beker reserve zondag 2e ronde Groep 3 2e KO ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Dinxperlo 411006063
    2Trekvogels 711005053
    3ABS 711006243
    4Reunie 411006333
    5DIO '30 711005233
    6Rigtersbleek 211005233
    7Etten 411004133
    8sv Loil 311004133
    9MVV '29 711003033
    10Saasveldia 611003033
    11La Première 411006513
    12EFC PW 1885 211004313
    13Eendracht Arnhem 411003213
    14Ruurlo 611003213
    15Heino 35+111002113
    16Loo 311002113
    17Trekvogels 911001013
    18Hector 411003303
    19KCVO 511003303
    20VDZ 511003303
    21MASV 411001103
    22DTC '07 511001103
    23Dierense Boys 210013300
    24Drienerlo 210013300
    25Heeten 510013300
    26Heumen 310011100
    27Langeveen 410011100
    28Holten 8100156-10
    29UD W. 8100134-10
    30DVV 7100123-10
    31Lochuizen 2100123-10
    32Eendracht Arnhem 6100112-10
    33ZAC 2100112-10
    34SVHA 4100101-10
    35Bon Boys 4100136-30
    36v.v. Twenthe 8100125-30
    37Woezik 9100125-30
    38SC Doesburg 4100114-30
    39Doetinchem 3100114-30
    40Langeveen 3100103-30
    41UDI 3100103-30
    42De Gazelle 2100126-40
    43DIOSA 5100105-50
    44Gendringen 4100106-60

    Poulestanden Trekvogels 9 ( Mannen beker reserve zondag 3e ronde Groep 3 Tussenronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1KCVO 5110010193
    2La Première 411004043
    3sv Loil 311004223
    4DIO '30 711002023
    5Hector 411005413
    6Trekvogels 711001013
    7EFC PW 1885 211002203
    8Saasveldia 610012200
    9Rigtersbleek 2100145-10
    10WVW 5100101-10
    11Etten 4100124-20
    12Trekvogels 9100102-20
    13MVV '29 7100104-40
    14Heino 35+11001110-90
rfwbs-slide