• Trekvogels JO19-1 VE zaterdag speeldag man

  • Trekvogels JO19-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Al, OmerOverige stafTeammanager
    Al, OmerTechnische stafTrainer/coach
    Coolen, RonaldOverige stafTeammanager
    Coolen, RonaldTechnische stafAss.-trainer/coach
    Grooff, RichardOverige stafTeammanager
    Grooff, RichardTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Cakici, BarisTeamspeler
    Coolen, DamianTeamspeler
    Dewkalie, LukaTeamspeler
    Flintrop, DylanTeamspeler
    Groen, DirkTeamspeler
    Helm, Jesse van denTeamspeler
    Ibrahim, HezhaTeamspeler
    Kraaijeveld, JesseTeamspeler
    Lokven, Tijmen vanTeamspeler
    Man, Tibo deTeamspeler
    Mandi, ShawnTeamspeler
    Mulders, MathijsTeamspeler
    Nijman, FlorisTeamspeler
    Schevers, SenneTeamspeler
    Suilen, Tijmen vanTeamspeler
    Tamaddonzad, KyanTeamspeler
    Weenink, FabianTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 dec. 13:00Jonge Kracht JO19-1 - Trekvogels JO19-1Sportpark De Rode Veste
    10 dec. 15:00Trekvogels JO19-1 - AWC JO19-1Sportpark De Kwakkenberg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 nov.Trekvogels JO19-1 - De Bataven JO19-15 - 1
    29 nov.RKSV Driel JO19-1 - Trekvogels JO19-10 - 1
  • Poulestanden Trekvogels JO19-1 ( Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase A-Cat) 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Trekvogels JO19-15311126610
    2AWC JO19-15311139410
    3Jonge Kracht JO19-1530213859
    4OSC JO19-15212121027
    5De Bataven JO19-152121011-17
    6Quick 1888 JO19-15005319-160

    Poulestanden Trekvogels JO19-1 ( Hoofdklasse (2e fase) C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Trekvogels JO19-15410157813
    2AWC JO19-15401146812
    3Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-1530212849
    4Eldenia JO19-152307529
    5Jonge Kracht JO19-1521210647
    6RKSV Driel JO19-15203611-56
    7OSC JO19-15014311-81
    8De Bataven JO19-15005316-130

    Poulestanden Trekvogels JO19-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 1e ronde Groep 1 Vrijgeloot - Door naar L32 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles E JO18-1JM00000000
    2csv Apeldoorn JO18-100000000
    3Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-100000000
    4asv Dronten JO18-1JM00000000
    5SC Bemmel JO19-100000000
    6Bennekom JO19-100000000
    7Bon Boys JO19-100000000
    8BWO JO19-100000000
    9CSV'28 JO19-100000000
    10v.v. Dieren JO19-100000000
    11ST DVC'26/Sprinkhanen JO19-100000000
    12DVS'33 Ermelo JO19-100000000
    13DZC '68 JO19-100000000
    14EFC '58 JO18-100000000
    15Helios JO19-100000000
    16v.v. Hellendoorn JO19-100000000
    17HHC Hardenberg JO19-100000000
    18F.C. Ommen JO19-100000000
    19Orion JO19-100000000
    20Quick '20 JO19-100000000
    21Robur et Velocitas JO18-1JM00000000
    22Rohda Raalte JO19-100000000
    23SDV Barneveld JO19-100000000
    24SJO AZSV - AD '69 JO19-100000000
    25Spero JO19-100000000
    26De Treffers JO19-100000000
    27Trekvogels JO19-100000000
    28TVC '28 JO19-100000000
    29Unicum JO18-100000000
    30Vorden JO19-100000000
    31Vroomshoopse Boys JO19-100000000
    32VVOG JO19-100000000

    Poulestanden Trekvogels JO19-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 2e ronde Groep 1 Vrijgeloot - Laatste 32 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles E JO18-1JM00000000
    2csv Apeldoorn JO18-100000000
    3Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-100000000
    4ATC '65 JO19-100000000
    5Bennekom JO19-100000000
    6Bon Boys JO19-100000000
    7BWO JO19-100000000
    8v.v. Dieren JO19-100000000
    9ST DVC'26/Sprinkhanen JO19-100000000
    10DZC '68 JO19-100000000
    11EFC '58 JO18-100000000
    12Helios JO19-100000000
    13v.v. Hellendoorn JO19-100000000
    14HHC Hardenberg JO19-100000000
    15IJVV JO19-100000000
    16Nunspeet JO19-100000000
    17F.C. Ommen JO19-100000000
    18Orion JO19-100000000
    19Robur et Velocitas JO18-1JM00000000
    20Rohda Raalte JO19-100000000
    21SDV Barneveld JO19-100000000
    22SJO AZSV - AD '69 JO19-100000000
    23Spero JO19-100000000
    24Trekvogels JO19-100000000
    25TVC '28 JO19-100000000
    26Unicum JO18-100000000
    27Vorden JO19-100000000
    28Vroomshoopse Boys JO19-100000000
    29VVOG JO19-100000000