• Trekvogels JO19-3

  • Trekvogels JO19-3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kroese, RubenTechnische stafTrainer
    Oostervink, HumphreyOverige stafTeammanager
    Oostervink, PepijnOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bekker, Thijs deTeamspeler
    Boelen, MeesTeamspeler
    Brouwers, MorrisTeamspeler
    Coumans, JarneTeamspeler
    Hofman, SamTeamspeler
    Klein, Thijmen deTeamspeler
    Loijson, JasperTeamspeler
    Nusselder, SidTeamspeler
    Oostervink, PepijnTeamspeler
    Schoenmakers, TeunTeamspeler
    Tijsse-Klasen, NickyTeamspeler
    Verwijst, GidoTeamspeler
    Volmer, BastiaanTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 14:30Alverna JO19-1 - Trekvogels JO19-3Sportpark Bospad
    5 feb. 13:00Trekvogels JO19-3 - Beuningse Boys JO19-2Sportpark De Kwakkenberg
    12 feb. 12:00DIO '30 JO19-2 - Trekvogels JO19-3Sportpark De Gelenberg
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Trekvogels JO19-3 (0227 Onder 19 (voorjaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alverna JO19-100000000
    2AWC JO19-500000000
    3Beuningse Boys JO19-200000000
    4Blauw Wit JO19-100000000
    5DIO '30 JO19-200000000
    6vv Ewijk JO19-200000000
    7SCE JO19-200000000
    8SJO Diosa-Niftrik JO19-100000000
    9Trekvogels JO19-300000000
    10Trekvogels JO19-400000000
    11Unitas '28 JO19-100000000
    12Woezik JO19-300000000

    Poulestanden Trekvogels JO19-3 (0225 Onder 19 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RODA '28 JO19-1980148192924
    2Woezik JO19-21072150183223
    3Orion JO19-297114293322
    4Oranje Blauw JO19-1851241142716
    5DVSG JO19-195132518716
    6Overasseltse Boys JO19-1741233161713
    7ST UHC/AAC Olympia JO19-183052238-169
    8Trekvogels JO19-392161945-267
    9DIO '30 JO19-2102172350-277
    10Juliana '31 JO19-371151132-214
    11Trekvogels JO19-281161237-254
    12Beuningse Boys JO19-281071343-303

    Poulestanden Trekvogels JO19-3 (B3200 Onder 19 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-332016516
    2Spero JO19-431115504
    3Eldenia JO19-331113304
    4Trekvogels JO19-3302145-12