• Vr. 1 VE zondag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bergmans, MarkMedische stafFysiotherapeut
    Eldik, Ellen vanTechnische stafTrainer/coach
    Haan, Jo deOverige stafStandaard functie
    Heeswijk, Ronnie vanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Kort, Suzanne deOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baghus, DiedeTeamspeler
    Baks, MarlouTeamspeler
    Berens, IekeTeamspeler
    Bezem, LisaTeamspeler
    Bouwhuis, MelanieTeamspeler
    Bruntink, GuusjeTeamspeler
    Dries, Marijke van denTeamspeler
    Engelen, MilouTeamspeler
    Engelshoven, Rosa vanTeamspeler
    Kort, Suzanne deTeamspelerAanvaller
    Migchielsen, ZannaTeamspeler
    Nes, Lilian vanTeamspelerVerdediger
    Nieuweweme, RaisaTeamspeler
    Poelen, AnnekeTeamspeler
    Puls, TaraTeamspeler
    Rokx, NenaTeamspeler
    Velers, SofieTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 nov.FC Berghuizen VR1 - Trekvogels VR10 - 2
  • Poulestanden Trekvogels VR1 (530 Vrouwen Zondag (landelijk A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSE VR175202161517
    2Trekvogels VR17511158716
    3FC Eindhoven AV VR2842223121114
    4Nooit Gedacht VR184131412213
    5FC Berghuizen VR184131311213
    6SC 't Zand VR184041011-112
    7RKSV Nuenen VR18242911-210
    8ST SV Someren/NWC VR183051430-169
    9Bavel VR172231214-28
    10Buitenveldert sc. VR1814367-17
    11Witkampers VR18125918-95
    12Fortuna'54 VR17034713-63

    Poulestanden Trekvogels VR1 (B2400 Vrouwen beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Trekvogels VR122006336
    2Orion VR121018353
    3Eldenia VR22002210-80

    Poulestanden Trekvogels VR1 (B2420 Vrouwen beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Be Quick '28 VR111007073
    2Bekkerveld VR111007253
    3Saestum VR111004043
    4Be Quick '28 VR211004133
    5Ter Leede VR111003033
    6Fortuna'54 VR111004223
    7Eldenia VR111003123
    8Rijnvogels, fc VR111003123
    9Trekvogels VR111002023
    10Velsen Rkvv VR111003213
    11Bavel VR111002113
    12DSS VR111002113
    13IJFC VR111002113
    14DTS '35 Ede VR111001013
    15Vitesse'63 VR111001013
    16Wartburgia asv VR111001013
    17Nooit Gedacht VR111003303
    18ACV VR111000003
    19FC Berghuizen VR100000000
    20Buitenveldert sc. VR100000000
    21SSS VR100000000
    22S.C. Stiens VR100000000
    23UDI'19/CSU VR100000000
    24Barendrecht VR110013300
    25Orion VR110010000
    26Oranje Nassau VR2100123-10
    27FC Eindhoven AV VR2100112-10
    28The Knickerbockers VR1100112-10
    29Oranje Nassau VR1100112-10
    30AZSV VR1100101-10
    31DSE VR1100101-10
    32FC Eindhoven AV VR1100101-10
    33Antibarbari VR1100124-20
    34SC Klarenbeek VR1100113-20
    35Witkampers VR1100113-20
    36Berkel VR1100102-20
    37SC 't Zand VR1100114-30
    38IJzendijke VR1100103-30
    39RVVH VR1100104-40
    40Victoria Boys VR1100127-50
    41RKDEO VR1100107-70