• Vr. 1 VE zondag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bergmans, MarkMedische stafFysiotherapeut
    Haan, Jo deOverige stafTeammanager
    Kolck, Rebecca vanOverige stafTeammanager
    Moerkerken, WalterTechnische stafTrainer/coach
    Nes, Lilian vanTechnische stafPerformancecoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bergmans, CatoTeamspeler
    Bijl, Yvonne deTeamspelerKeeper
    Eertink, DideTeamspeler
    Engelen, MilouTeamspeler
    Engelshoven, Rosa vanTeamspeler
    Gabriell, LindsayTeamspeler
    Giannakopoulos, XeniaTeamspeler
    Hendriks, EliseTeamspeler
    Kemenade, Micky vanTeamspeler
    Kolvenbach, JenniferTeamspeler
    Man, Amida deTeamspeler
    Migchielsen, ZannaTeamspeler
    Nieuweweme, RaisaTeamspeler
    Perenboom, AlissaTeamspeler
    Rokx, NenaTeamspeler
    Schrooten, DesireeTeamspeler
    Tacken, LiekeTeamspeler
    Velers, SofieTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 sep. 13:00FC Eindhoven AV VR2 - Trekvogels VR1Sportpark Genneperparken
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1FC Berghuizen VR1221543692449
    2RKSV Nuenen VR1221462733248
    3Trekvogels VR1221444572646
    4FC Eindhoven AV VR2221174492440
    5Orion VR1221237563339
    6DSE VR12211110423334
    7UDI'19 VR122967342633
    8De Tukkers VR122796262930
    9Victoria Boys VR122679405125
    10Bavel VR1223415214513
    11SV Someren VR1223118278710
    12VV FSG/Fert in Time VR1220220892-1
rfwbs-slide