• Vr. 1 VE zondag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bergmans, MarkMedische stafFysiotherapeut
    Haan, Jo deOverige stafTeammanager
    Heeswijk, Ronnie vanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Kolck, Rebecca vanOverige stafTeammanager
    Nillissen, MarcelTechnische stafTrainer/coach
    Nillissen, MarcelOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baghus, DiedeTeamspeler
    Baks, MarlouTeamspeler
    Bouwhuis, MelanieTeamspeler
    Bruntink, GuusjeTeamspeler
    Engelen, MilouTeamspeler
    Engelshoven, Rosa vanTeamspeler
    Groenveld, SilTeamspeler
    Hartendorf, CynthiaTeamspeler
    Laan, Michelle van derTeamspeler
    Man, Amida deTeamspeler
    Migchielsen, ZannaTeamspeler
    Nes, Lilian vanTeamspeler
    Nieuweweme, RaisaTeamspeler
    Oberman, WiebrichTeamspeler
    Rokx, NenaTeamspeler
    Velers, SofieTeamspeler
    Wehbe, MaisamTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 dec. 14:30Trekvogels VR1 - SDO VR1Sportpark De Kwakkenberg
    11 dec. 12:00ST SV Someren/NWC VR1 - Trekvogels VR1Sportpark De Potacker
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.Victoria Boys VR1 - Trekvogels VR13 - 3
  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1Bekkerveld VR1871032722
    2Trekvogels VR18620401020
    3FC Eindhoven AV VR29513271316
    4De Tukkers VR19432231315
    5VV FSG VR19414171913
    6ST SV Someren/NWC VR18404202212
    7Victoria Boys VR18242252110
    8SDO VR19315232910
    9FC Berghuizen VR1822411238
    10Bavel VR1922510228
    11Nooit Gedacht VR191357246
    12Woezik VR180262342