• Vr. 1 VE zondag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bergmans, MarkMedische stafFysiotherapeut
    Haan, Jo deOverige stafTeammanager
    Heeswijk, Ronnie vanOverige stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Kolck, Rebecca vanOverige stafTeammanager
    Moerkerken, WalterTechnische stafTrainer/coach
    Nes, Lilian vanTechnische stafPerformancecoach

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baghus, DiedeTeamspeler
    Baks, MarlouTeamspeler
    Bruchem, Amber vanTeamspeler
    Eertink, DideTeamspeler
    Engelen, MilouTeamspeler
    Engelshoven, Rosa vanTeamspeler
    Gabriell, LindsayTeamspeler
    Giannakopoulos, XeniaTeamspeler
    Hendriks, EliseTeamspeler
    Kemenade, Micky vanTeamspeler
    Kolvenbach, JenniferTeamspeler
    Man, Amida deTeamspeler
    Migchielsen, ZannaTeamspeler
    Nieuweweme, RaisaTeamspeler
    Perenboom, AlissaTeamspeler
    Rokx, NenaTeamspeler
    Schrooten, DesireeTeamspeler
    Velers, SofieTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 mrt. 14:30Trekvogels VR1 - VV FSG VR1Sportpark De Kwakkenberg
    17 mrt. 13:00FC Eindhoven AV VR2 - Trekvogels VR1Sportpark Genneperparken
    24 mrt. 14:30Trekvogels VR1 - FC Berghuizen VR1Sportpark De Kwakkenberg
    7 apr. 14:30Bavel VR1 - Trekvogels VR1Sportpark De Roosberg
    14 apr. 14:30Trekvogels VR1 - Victoria Boys VR1Sportpark De Kwakkenberg
    21 apr. 14:30Trekvogels VR1 - DSE VR1Sportpark De Kwakkenberg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 feb.Trekvogels VR1 - De Tukkers VR11 - 1
    25 feb.SV Someren VR1 - Trekvogels VR11 - 3
  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1FC Berghuizen VR113922421729
    2RKSV Nuenen VR113841412228
    3Trekvogels VR114824362026
    4Orion VR114734322024
    5FC Eindhoven AV VR212642301322
    6DSE VR114716271722
    7UDI'19/CSU VR113634251721
    8De Tukkers VR112543181719
    9Bavel VR113328182411
    10Victoria Boys VR112246233810
    11SV Someren VR114211119577
    12VV FSG VR11200122510
rfwbs-slide