• Programma komende week (Thuis)

    DatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieVeld
    24 sep. 19:30Trekvogels VR30+1 - De Treffers VR30+1Sportpark Ressen veld 1
    24 sep. 20:00Trekvogels VR30+1 - Trekvogels VR30+3Sportpark Ressen veld 1
    24 sep. 20:00Trekvogels 35+2 - SC Bemmel 35+1Sportpark De Kwakkenbergveld 2
    24 sep. 20:30Trekvogels VR30+2 - Brakkenstein VR30+1Sportpark De Kwakkenbergveld 1
    24 sep. 20:30Trekvogels VR30+3 - De Treffers VR30+1Sportpark Ressen veld 1
    24 sep. 21:30Trekvogels 35+2 - SVO '68 35+2Sportpark De Kwakkenbergveld 2
    25 sep. 08:30Trekvogels JO12-1 - Leones JO12-1Sportpark De Kwakkenbergveld 2
    25 sep. 08:30Trekvogels JO13-3 - SC Bemmel JO13-5Sportpark De Kwakkenbergveld 3
    25 sep. 08:30Trekvogels JO8-2 - AWC JO8-3Sportpark De Kwakkenbergveld 1
    25 sep. 08:30Trekvogels MO11-1 - DVOL MO11-1Sportpark De Kwakkenbergveld 1
    25 sep. 08:30Trekvogels JO9-3 - Union JO9-2Sportpark De Kwakkenbergveld 1
    25 sep. 08:30Trekvogels JO9-4 - SVO '68 JO9-1Sportpark De Kwakkenbergveld 2
    25 sep. 08:30Trekvogels JO7-1 - Eendracht '30 JO7-2Sportpark Staddijk-Noordveld 2
    25 sep. 08:40Trekvogels JO7-1 - Juliana '31 JO7-2Sportpark Staddijk-Noordveld 2
    25 sep. 09:45Trekvogels JO8-1 - DIO '30 JO8-3Sportpark De Kwakkenbergveld 1
    25 sep. 09:45Trekvogels JO12-2 - ST: SVO '68/VVLK JO12-1Sportpark De Kwakkenbergveld 1
    25 sep. 09:45Trekvogels JO11-3 - Woezik JO11-5Sportpark De Kwakkenbergveld 2
    25 sep. 09:45Trekvogels JO9-1 - AWC JO9-1Sportpark De Kwakkenbergveld 2
    25 sep. 09:45Trekvogels JO10-2 - Woezik JO10-3Sportpark De Kwakkenbergveld 1
    25 sep. 11:00Trekvogels JO15-2 - BVC '12 JO15-1M. (Martin) de BijlSportpark De Kwakkenbergveld 3
    25 sep. 11:00Trekvogels JO16-1 - MASV JO16-1E.H.A. (Eric) ReijnenSportpark De Kwakkenbergveld 1
    25 sep. 11:00Trekvogels MO15-1 - DVOL MO15-1H. (Hajo) KraakSportpark De Kwakkenbergveld 2
    25 sep. 13:00Trekvogels 7 - Echteld 2T.A. (Theo) AlbersSportpark De Kwakkenbergveld 3
    25 sep. 13:00Trekvogels 4 - UNI VV 4J. (Jaap) WieringaSportpark De Kwakkenbergveld 1
    25 sep. 15:00Trekvogels 3 - UNI VV 2J.J. (Joost) GerritsSportpark De Kwakkenbergveld 3
    25 sep. 15:00Trekvogels JO19-4 - DVOL JO19-1JMSportpark De Kwakkenbergveld 1
    25 sep. 17:00Trekvogels 8 - Alverna 2H.J. (Harry) JungSportpark De Kwakkenbergveld 3
    25 sep. 17:00Trekvogels JO19-1 - AWC JO19-1E.H.J.H. (Eric) BrouwersSportpark De Kwakkenbergveld 1
    26 sep. 09:30Trekvogels 9 - SC Millingen 7J. (Jaap) WieringaSportpark De Kwakkenbergveld 1
    26 sep. 09:30Trekvogels 6 - Juliana '31 4T.A. (Theo) AlbersSportpark De Kwakkenbergveld 3
    26 sep. 09:30Trekvogels 7 - Woezik 6H.J. (Harry) JungSportpark De Kwakkenbergveld 2
    26 sep. 12:00Trekvogels 2 - VIOD 2P. (Peter) CroonenSportpark De Kwakkenbergveld 1
    26 sep. 12:00Trekvogels 8 - SCE 3T.A. (Theo) AlbersSportpark De Kwakkenbergveld 2
    26 sep. 14:30Trekvogels VR1 - FC Eindhoven AV VR2AfgeschermdSportpark De Kwakkenbergveld 1
    26 sep. 14:30Trekvogels 10 - Woezik 12J. (Jaap) WieringaSportpark De Kwakkenbergveld 2
    1 okt. 20:55Trekvogels 1 - Madereros C.F. 11Huisman O.C. de (Nijmegen)Huisman O.C. de (Nijmegen) veld 1
    2 okt. 08:30Trekvogels JO11-2 - SC Bemmel JO11-1Sportpark De Kwakkenbergveld 1
    2 okt. 08:30Trekvogels JO9-2 - OSC JO9-4JMSportpark De Kwakkenbergveld 1
    2 okt. 08:30Trekvogels JO10-4 - SC Bemmel JO10-1Sportpark De Kwakkenbergveld 1
    2 okt. 08:30Trekvogels JO13-2 - SVHA JO13-1JMA. (Anthony) CoenenSportpark De Kwakkenbergveld 3
    2 okt. 08:30Trekvogels JO8-2 - Orion JO8-3Sportpark De Kwakkenbergveld 2
    2 okt. 08:35Trekvogels JO7-1 - Eendracht '30 JO7-2Sportpark De Broeklandenveld 5
    2 okt. 09:45Trekvogels JO11-1 - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-1Sportpark De Kwakkenbergveld 1
    2 okt. 09:45Trekvogels MO13-1 - Beuningse Boys MO13-1E.H.A. (Eric) ReijnenSportpark De Kwakkenbergveld 2
    2 okt. 09:45Trekvogels JO11-4 - Woezik JO11-3Sportpark De Kwakkenbergveld 1
    2 okt. 09:45Trekvogels JO10-3 - Blauw Wit JO10-1Sportpark De Kwakkenbergveld 3
    2 okt. 11:00Trekvogels JO15-3 - SC Bemmel JO15-3Sportpark De Kwakkenbergveld 1
    2 okt. 11:00Trekvogels MO17-1 - Oranje Blauw MO17-1Sportpark De Kwakkenbergveld 3
    2 okt. 11:00Trekvogels JO19-3 - DIO '30 JO19-2J. (Jaap) WieringaSportpark De Kwakkenbergveld 2
    2 okt. 13:00Trekvogels JO15-1 - OSC JO15-1S.D. (Sander) GoelemaSportpark De Kwakkenbergveld 3
    2 okt. 13:00Trekvogels JO17-1 - Juliana '31 JO17-1D. (Delano) DriessenSportpark De Kwakkenbergveld 1
    2 okt. 15:00Trekvogels 5 - Trekvogels 4J. (Jaap) WieringaSportpark De Kwakkenbergveld 1
    2 okt. 15:00Trekvogels 6 - Nijmegen 4Sportpark De Kwakkenbergveld 3
    2 okt. 15:00Trekvogels MO19-1 - Jonge Kracht MO19-1Sportpark De Kwakkenbergveld 2
    2 okt. 17:00Trekvogels 2 - OSC 2Sportpark De Kwakkenbergveld 1
  • Programma komende week (Uit)

    DatumWedstrijdScheidsrechterAccommodatieVeld
    24 sep. 19:30SC Bemmel VR30+1 - Trekvogels VR30+3Sportpark Ressen veld 1
    24 sep. 20:00Spero VR30+1 - Trekvogels VR30+2Sportpark De Kwakkenbergveld 1
    24 sep. 20:00Trekvogels VR30+1 - Trekvogels VR30+3Sportpark Ressen veld 1
    24 sep. 20:30SC Bemmel VR30+1 - Trekvogels VR30+1Sportpark Ressen veld 1
    24 sep. 21:00DVOL 35+2 - Trekvogels 35+2Sportpark De Kwakkenbergveld 2
    25 sep. 08:30Woezik JO13-2 - Trekvogels JO13-2Sportpark WoezikVeld 1
    25 sep. 08:30AWC JO10-1 - Trekvogels JO10-1Sportpark De Wijchertveld 3
    25 sep. 08:45Orion JO11-2 - Trekvogels JO11-1Sportpark Mariƫnboschveld 4
    25 sep. 09:00Eendracht '30 JO9-2 - Trekvogels JO9-2Sportpark De Maasvalleiveld 2
    25 sep. 09:00SCE JO11-1 - Trekvogels JO11-2M. (Marzouk) MechbalSportpark LindenholtMini 1
    25 sep. 09:45De Bataven JO13-1JM - Trekvogels JO13-1W. (Willem) MilderSportpark WalburgenVeld 1
    25 sep. 09:45DVOL JO11-5 - Trekvogels JO11-4Sportpark VossenpelsVeld 3F
    25 sep. 10:00Brakkenstein JO10-1 - Trekvogels JO10-3Sportpark BrakkensteinPup A
    25 sep. 10:15Woezik JO15-3 - Trekvogels JO15-3S (Stephan) v.d. ZwartSportpark WoezikVeld 3
    25 sep. 10:15DTS '35 Ede MO13-1 - Trekvogels MO13-1Sportpark Inschotenveld 6
    25 sep. 11:15DVOL MO19-1 - Trekvogels MO19-1R.H.M. (Rick) van der KempSportpark VossenpelsVeld 2
    25 sep. 13:00Beuningse Boys JO15-1 - Trekvogels JO15-1J.P. (Hans) UyenSportpark De Ooigraaf veld 3
    25 sep. 13:15AWC JO17-1 - Trekvogels JO17-1N. (Nick) GravethSportpark De Wijchertveld 1
    25 sep. 13:45Valburg 3JM - Trekvogels 6H. (Herman) van MeelSportpark 't Kasteelveld 1
    25 sep. 14:00SCE 2 - Trekvogels 5Sportpark Lindenholtveld 2
    25 sep. 14:30Overasseltse Boys JO19-1 - Trekvogels JO19-2Sportpark De PasselegtVeld 1
    25 sep. 15:00Eendracht '30 MO17-1 - Trekvogels MO17-1JM (Jeroen) WillemsSportpark De MaasvalleiVeld 1
    26 sep. 10:00ST AWC/Juliana '31 VR1 - Trekvogels VR4H.F.C. (Henk) KoopmanSportpark De Broeklandenveld 5
    26 sep. 11:00Groesbeekse Boys VR1 - Trekvogels VR5N.J.M. (Nico) EversSportpark De Breedewegveld 1
    26 sep. 11:45FC Bergh VR1 - Trekvogels VR3G.W.F.M. (Gerrie) JansenSportpark Marinus van RooijenVeld 2
    26 sep. 12:00Blauw Wit 3 - Trekvogels 5Sportpark De SchoonhorstVeld 1- Blauw Wit
    26 sep. 12:30RKHVV 5 - Trekvogels 4Sportpark De BlauwenburchtA veld
    26 sep. 14:30vv Ewijk 1 - Trekvogels 1J.M. (Jacco) BreunissenSportpark De Blatenplakveld 1
    2 okt. 08:30Oranje Blauw JO10-1 - Trekvogels JO10-2Sportpark Staddijk-Noordveld 2
    2 okt. 08:30DIO '30 JO9-1 - Trekvogels JO9-1Sportpark De Gelenbergveld 3
    2 okt. 08:55Juliana '31 JO7-2 - Trekvogels JO7-1Sportpark De Broeklandenveld 5
    2 okt. 09:00BVC '12 JO8-1 - Trekvogels JO8-3Sportpark 't Groothuisveld 1
    2 okt. 09:30WVW JO9-1 - Trekvogels JO9-3Sportpark De KampTV
    2 okt. 09:45ESA JO13-4 - Trekvogels JO13-3Sportcentrum Rijkerswoerdveld 3
    2 okt. 09:45Blauw Wit JO11-2 - Trekvogels JO11-3Sportpark De SchoonhorstVeld 2- Blauw Wit
    2 okt. 10:00Woezik JO10-1 - Trekvogels JO10-1Sportpark Woezikveld 4
    2 okt. 10:00VVLK JO9-1 - Trekvogels JO9-4Sportpark De Duffelt veld 1
    2 okt. 10:15Woezik JO12-2 - Trekvogels JO12-1Sportpark Woezikveld 2
    2 okt. 11:00SCE MO11-1 - Trekvogels MO11-1Sportpark Lindenholtveld 5
    2 okt. 11:00Orion JO8-2 - Trekvogels JO8-1Sportpark Mariƫnboschveld 5
    2 okt. 11:15AWC JO12-3 - Trekvogels JO12-2Sportpark De Wijchertveld 3
    2 okt. 12:00Woezik MO15-1 - Trekvogels MO15-1Sportpark Woezikveld 2
    2 okt. 12:30Arnhemse Boys Schuytgraaf JO16-1 - Trekvogels JO16-1Sportpark De Schuytgraafveld 3
    2 okt. 13:00Aquila JO15-1 - Trekvogels JO15-2Sportpark De Zeven Morgenveld 1
    2 okt. 14:00SC Millingen JO19-2 - Trekvogels JO19-4Sportpark De Hoveveld 2
    2 okt. 14:30sv DFS 4 - Trekvogels 7AfgeschermdSportpark 't Heerenlandveld 2
    2 okt. 15:00Trekvogels 5 - Trekvogels 4J. (Jaap) WieringaSportpark De Kwakkenbergveld 1
    2 okt. 15:30Kolping-Dynamo 6 - Trekvogels 8Sportpark d'Almarasweg Noord (Nijm.)veld 1
    2 okt. 16:00OSC JO19-1 - Trekvogels JO19-1K.G.H.M. (Koen) KerstenSportpark Nieuw Balverenveld A
    2 okt. 17:15DVC '26 2 zat - Trekvogels 3Sportpark De Nevelhorstveld 1