• Programma komende week (Thuis)

    DatumWedstrijdAccommodatieVeldKK ThuisKK Uit
    22 nov. 19:00Trekvogels 1 - Spero/zaal 1Ark van Oost Sporthal (Nijmegen)Sporthal Ark van Oost (Nijmegen)
    23 nov. 08:30Trekvogels JO8-4 - VVLK JO8-2GSportpark De KwakkenbergVeld 4
    23 nov. 08:30Trekvogels JO13-2 - Quick 1888 JO13-1Sportpark De Kwakkenbergveld 1
    23 nov. 08:30Trekvogels JO11-3 - Brakkenstein JO11-2Sportpark De Kwakkenbergveld 2
    23 nov. 08:30Trekvogels JO10-3 - SVO '68 JO10-1Sportpark De Kwakkenbergveld 3
    23 nov. 08:30Trekvogels JO11-2 - Beuningse Boys JO11-2Sportpark De Kwakkenbergveld 2
    23 nov. 08:30Trekvogels JO10-4 - Woezik JO10-5Sportpark De Kwakkenbergveld 3
    23 nov. 08:30Trekvogels JO10-2 - Woezik JO10-3Sportpark De Kwakkenbergveld 3
    23 nov. 08:30Trekvogels JO8-2 - OSC JO8-2Sportpark De Kwakkenbergveld 3
    23 nov. 09:20Trekvogels JO7-1 - Jonge Kracht JO7-2Sportpark Schalkshofveld 2
    23 nov. 10:00Trekvogels JO12-2 - Leones JO12-2Sportpark De Kwakkenbergveld 3
    23 nov. 10:00Trekvogels JO13-1 - Orion JO13-1Sportpark De Kwakkenbergveld 1
    23 nov. 10:00Trekvogels JO12-1 - Woezik JO12-2Sportpark De Kwakkenbergveld 3
    23 nov. 11:00Trekvogels MO13-1 - ESA MO13-1Sportpark De Kwakkenbergveld 2
    23 nov. 12:00Trekvogels JO15-1 - Woezik JO15-1Sportpark De Kwakkenbergveld 1
    23 nov. 12:00Trekvogels JO19-1 - OSC JO19-1Sportpark De Kwakkenbergveld 3
    23 nov. 14:00Trekvogels 2 - Trekvogels 3Sportpark De Kwakkenbergveld 1--
    23 nov. 14:00Trekvogels JO17-3 - BVC '12 JO17-1Sportpark De Kwakkenbergveld 2
    23 nov. 14:00Trekvogels 4 - ESA 5Sportpark De Kwakkenbergveld 3
    23 nov. 16:00Trekvogels 5 - Kolping-Dynamo 2Sportpark De Kwakkenbergveld 1
    23 nov. 16:00Trekvogels 8 - MASV 2Sportpark De Kwakkenbergveld 3
    24 nov. 09:30Trekvogels VR3 - Ulftse Boys VR1Sportpark De Kwakkenbergveld 3
    24 nov. 09:30Trekvogels 6 - Union 3Sportpark De Kwakkenbergveld 2
    24 nov. 09:30Trekvogels 9 - Blauw Wit 5Sportpark De Kwakkenbergveld 1
    24 nov. 12:00Trekvogels 3 - AWC 4Sportpark De Kwakkenbergveld 3
    24 nov. 12:00Trekvogels 2 - SC Bemmel 2Sportpark De Kwakkenbergveld 1
    24 nov. 14:30Trekvogels 1 - Groesbeekse Boys 1Sportpark De Kwakkenbergveld 1
    24 nov. 14:30Trekvogels 7 - Nijmegen 4Sportpark De Kwakkenbergveld 2
    24 nov. 14:30Trekvogels VR4 - AAC-Olympia VR1Sportpark De Kwakkenbergveld 3
  • Programma komende week (Uit)

    DatumWedstrijdAccommodatieVeld
    22 nov. 20:45GVV Eilermark VR1 - Trekvogels VR1Brug de (C) (Enschede)Brug de (Enschede) veld 1
    23 nov. 08:30AWC JO8-2 - Trekvogels JO8-1Sportpark De Wijchert3- veld 3
    23 nov. 08:30Juliana '31 JO9-1 - Trekvogels JO9-1Sportpark De Broeklanden5-veld 5
    23 nov. 08:30Jonge Kracht JO10-1 - Trekvogels JO10-1Sportpark Schalkshofveld 1
    23 nov. 08:30Woezik MO13-1 - Trekvogels MO13-2Sportpark Woezikveld 5
    23 nov. 08:30Woezik JO11-7M - Trekvogels JO11-4Sportpark Woezikveld 3
    23 nov. 09:00Union JO9-2 - Trekvogels JO9-2Sportpark De Kluis C1-a
    23 nov. 09:00Union JO13-5 - Trekvogels JO13-3Sportpark De Kluis B
    23 nov. 09:00Beuningse Boys MO11-1 - Trekvogels MO11-1Sportpark De Ooigraaf veld 3
    23 nov. 09:00Oranje Blauw JO7-2 - Trekvogels JO7-1Sportpark Schalkshofveld 2
    23 nov. 09:30WVW JO8-1G - Trekvogels JO8-3Sportpark De Kampveld 2
    23 nov. 09:40SJO DVSG Germania JO7-1 - Trekvogels JO7-1Sportpark Schalkshofveld 2
    23 nov. 10:00Oranje Blauw JO11-1 - Trekvogels JO11-1Sportpark Staddijk-Noordveld 2
    23 nov. 10:15De Treffers JO9-4 - Trekvogels JO9-3Sportpark Zuid (Groesbeek)veld 5A
    23 nov. 10:30SCE JO15-1 - Trekvogels JO15-2Sportpark Lindenholtveld 1
    23 nov. 11:00Beuningse Boys JO9-4 - Trekvogels JO9-4Sportpark De Ooigraaf veld 3
    23 nov. 12:00Oranje Blauw JO17-1 - Trekvogels JO17-2Sportpark Staddijk-Noordveld 1
    23 nov. 13:15Eendracht '30 MO17-1 - Trekvogels MO17-1Sportpark De Maasvallei veld 3
    23 nov. 13:45Beuningse Boys JO15-5 - Trekvogels JO15-3Sportpark De Ooigraaf veld 3
    23 nov. 14:00Trekvogels 2 - Trekvogels 3Sportpark De Kwakkenbergveld 1
    23 nov. 14:30DVE-Trajanus 2 - Trekvogels 7Sportpark Stadijk-Zuidveld 2
    23 nov. 15:00Eendracht '30 MO19-2 - Trekvogels MO19-1Sportpark De Maasvallei veld 2
    24 nov. 10:00Blauw Wit 2 - Trekvogels 4Sportpark De Schoonhorst (Bl. Wit)veld 2
    24 nov. 10:30DIOSA 3 - Trekvogels 5Sportpark De Wissen veld 1
    24 nov. 11:00Varsseveld VR1 - Trekvogels VR2Sportpark Oberink1
    24 nov. 11:00DVOL VR1 - Trekvogels VR5Sportpark Vossenpelsveld 3
    24 nov. 12:00Witkampers VR1 - Trekvogels VR1Sportpark LeussinkparkVeld 1
    24 nov. 14:00Orion 13 - Trekvogels 8Sportpark Mariƫnbosch4-veld 4